Doprava a platba

Pre pohodlný a bezpečný nákup si môžete vybrať z niekoľkých spôsobov, ktorými je možné zaplatiť a dopraviť vybraný tovar. Zvoľte si ten, ktorý Vám najviac vyhovuje.

1) MOŽNOSTI PLATBY

a) Platba kartou

Platba kartou online je druh internetové platby, pri ktorej uhradíte cieľovú sumu pomocou platobnej karty cez platobnú bránu. Na platobnú bránu budete automaticky presmerovaní po dokončení a odoslaní objednávky.

b) Platba vopred na bankový účet prevádzkovateľa

Platbu za tovar vykonáte prevodom na bankový účet prevádzkovateľa internetového obchodu pred odoslaním tovaru. Po dokončení a odoslaní objednávky Vám budú platobné údaje doručené na e-mail do 24 hodín. Tovar je odosielaný po pripočítaní čiastky na účet. IBAN: CZ7203000000000261951269.

2) DOPRAVA TOVARU

a) Dodanie prepravnou spoločnosťou

Doprava prepravnou spoločnosťou ponúka komfortné dodanie objednaného tovaru až k Vám domov alebo do zamestnania. Cena za dopravu sa môže u jednotlivých tovarov líšiť, podľa podmienok jednotlivých prepravných spoločností.

Tovar pri prevzatí skontrolujte, ak zistíte mechanické poškodenie obalu výrobku, spíšte s vodičom záznam o poškodení. Všetku zodpovednosť za poškodenie tovaru počas prepravy od predávajúceho ku kupujúcemu nesie prepravca a prepravovaný tovar je poistený. Na základe vyhotoveného záznamu o poškodení Vám bude po uzavretí škodovej udalosti s dopravcom poskytnutá primeraná zľava z ceny tovaru, alebo dodaný nový výrobok. Podpísaním prepravného listu kupujúcim pri prevzatí tovaru od prepravcu súhlasíte s jeho prevzatím a potvrdzuje, že tovar dorazil nepoškodený vinou dopravy. Na následné nároky spôsobené vinou dopravy nemožno brať zreteľ a budú zamietnuté.

Prevádzkovateľ internetového obchodu si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch navýšiť cenu dopravy vzhľadom na povahu tovaru (hmotnosť, rozmery). Táto skutočnosť však bude s predstihom konzultovaná so zákazníkom. Jedná sa predovšetkým o nadrozmerný tovar.

b) Vlastná doprava

Pri dodaní tovaru z centrálneho skladu priamo k zákazníkovi, môže byť využitá doprava distribútora. Táto varianta dopravy je so zákazníkom vopred konzultovaná a odsúhlasená.